× Bydning er afsluttet for dette lot

Udleveringsaddresse
Tissøvej 39, 4490 Jerslev
Åben i Google Maps

Udleveringsdato
Tirsdag d. 14-06-2022 kl. 09:00 - 12:00

Tilbage til katalog

Afsluttet

Bådtrailer, Brenderup T: 2500 kg. (momsfri)

Konkursauktion

  Lot # 003
Lot billede

Beskrivelse

Første reg. dato.: 15. Maj 2008
L: 2000 kg.
T: 2500 kg.

Mangler håndtag til trækspil
Venstre position lys virker ikke

Nummerplade kan medfølge, men skal være omregistreret senest 2 uger efter overtagelse.

Detaljer
  • Stand Varen er testet af sælger - Fejl observeret
  • Fejlbeskrivelse Brugsslitage
  • Buyer's Premium (%) 12

Lot # 003 System ID # 3428650
Slutdato
Start dato